Kasimpaşa Maçi Hazirliklari Başladi

25.09.2012

Kasimpaşa Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 6. haftasında, 29 Eylül Cumartesi günü, deplasmanda Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün öğle saatlerinde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Dün akşamki Trabzonspor maçının ilk on birinde görev alan oyuncularımız,  bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Dayanıklılık koşusunun ardından, dar alanda yapılan çift kale maçla antrenman sona erdi.

Hafif ağrıları bulunan Hollandalı oyuncumuz Dirk Kuyt, tedbir amaçlı olarak takımdan ayrı özel bir program uyguladı. Serdar Kesimal ise tedavi ve çalışmasını tesislerde sürdürdü.

Kasımpaşa maçı hazırlıkları, 26 Eylül Çarşamba günü yapılacak antrenmanla devam edecek. Ancak dünkü Trabzonspor maçında oynayan oyuncularımız izin yapacak. Antrenman, Can Bartu Tesisleri’nde saat 18.00’de başlayacak ve basına kapalı gerçekleştirilecek.