Kasimpaşa Maçi Hazirliklari Başladi

22.02.2013

Kasimpaşa Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 23. haftasında, 24 Şubat Pazar günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün sabah saatlerinde yaptığı ve basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 10.30’de başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Dün akşamki Bate Borisov maçının on birinde başlayan oyuncularımız, rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 2 grup halinde gerçekleştirilen 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Dar alandaki pas organizasyonlarının ardından, yine dar alanda yapılan çift kale maçla antrenman noktalandı.

Eşi doğum yapacağı için Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman’dan izin alarak Fransa’ya giden Moussa Sow, antrenmanda yer almadı.

Kasımpaşa maçı hazırlıkları, 23 Şubat Cumartesi günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla tamamlanacak. Saat 18.00’de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.