Kasimpaşaspor Maçinin Hazirliklari Başladi

12.02.2014

Kasimpaşaspor Maçinin Hazirliklari Başladi

Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında 16 Şubat Pazar günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Kasımpaşaspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarına akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla başladı.


Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde  saat 18.00’de başlayan antrenman 1 saat 15 dakika sürdü.


Futbolcularımız, koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, çeşitli parkurlardan oluşan dayanıklılık çalışmasıyla sürdürdü. Antrenman dar alanda çift kale maçla tamamlandı.


Antrenmanın ikinci bölümünde sağ arka alt adalesinde sertleşme olan Raul Meireles, tedbir amaçlı antrenmanı yarıda bıraktı. Sağ kasık bölgesinde ağrıları olan Emre Belözoğlu ve Cristian Baroni, antrenmanı takımdan ayrı yaptıkları çalışmayla tamamlarken,  Pierre Webo ve Moussa Sow  tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı yaptığı antrenmanla sürdürdü. Emmanuel Emenike ise takımdan ayrı gerçekleştirdiği özel program ile antrenmanı tamamladı.


Takımımız, Kasımpaşaspor maçının hazırlıklarını 12 Şubat Çarşamba günü (yarın), basın mensuplarına kapalı yapacağı çift antrenmanla sürdürecek. Günün ilk antrenmanı saat 11.00’de, ikinci antrenmanı ise saat 18.00’de yapılacak.