Kayserispor Maçi Hazirliklari Başladi

21.09.2011

Kayserispor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında, deplasmanda Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basına kapalı gerçekleşen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 11.00’de başlayan ve 1 saat 20 dakika süren antrenman boyunca, Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Dün akşamki Manisaspor maçının ilk on birinde başlayan oyuncularımız bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başladıkları antrenmanı 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla sürdürdü. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından, antrenman 4 minyatür kaleli maçla sona erdi.

Selçuk Şahin’de ödem tespit edildi

Sakatlıkları süren oyuncularımızdan Serdar Kesimal ve Mehmet Topuz antrenmana çıkmadı. Bu oyuncularımız tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü. Gökhan Gönül, takımdan ayrı olarak Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde sahada düz koşu yaparak antrenmanı tamamladı. Çekilen MR sonucunda, Manisaspor maçında sakatlanarak oyunu terk eden Selçuk Şahin’in adalesinde ödem tespit edildi. İlk müdahalesi dün akşam yapılan Selçuk’un tedavisi devam ediyor.

Serkan Kırıntılı ameliyat olacak

Maçtan bir gün önceki antrenmanda sol omzu çıkan Serkan Kırıntılı’nın çekilen MR’ında eklem içinde yırtık tespit edildi. Futbolcumuz yarın Almanya’ya giderek sol omuz bölgesinden ameliyat olacak.

Takımımız, 21 Eylül’de başladığı Kayserispor maçının hazırlıklarını, 22 Eylül Perşembe günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Saat 11.00’de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek. Antrenmanın ardından Takımımız, saat 17.00’de Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak özel bir uçakla Kayseri’ye hareket edecek.