Kayserispor Maçi Hazirliklari Başladi

17.01.2012

Kayserispor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 21. haftasında, 21 Ocak Cumartesi günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı basına kapalı antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 12.00’de başlayan ve 1 saat 20 dakika süren antrenman, üst sahada gerçekleştirildi. Manisaspor maçında oynayan oyuncularımız bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise, koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı 5’e 2 top kapma, pas ve koordinasyon çalışmalarıyla sürdürdü. Antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı. Selçuk Şahin ve Özgür Çek, antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı. Antrenmana çıkmayan Alex de Souza, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü.

Fenerbahçemiz, 18 Ocak Çarşamba gününü izinli olarak geçirdikten sonra,  Kayserispor maçının hazırlıklarına, 19 Ocak Perşembe günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 12.00’de başlayacak antrenman, basın mensuplarına açık gerçekleştirilecek.