Kayserispor Maçi Hazirliklari Başladi

26.04.2013

Kayserispor Maçi Hazirliklari Başladi

Spor Toto Süper Ligi’n 31. haftasında, 28 Nisan Pazar günü Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Kayserispor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, hazırlıklarına bugün akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenman, 1 saat 25 dakika sürdü.

Benfica maçında görev alan oyuncularımız antrenmanı rejenerasyon çalışması ile tamamlarken, diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanda 2 gruba ayrıldı. 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasının ardından antrenman dar alanda yapılan çift kale maçla tamamlandı.

Benfica maçında sakatlanan Raul Meireles’in tedavisine devam edilirken, A2 Takımımızın bugün Sakaryaspor ile oynadığı maçta sağ dizine darbe alan Erten Ersu'nun Göztepe Medical Park Hastanesi’nde çekilen  MR’ında, sağ diz arka çapraz bağının koptuğu tespit edildi. Oyuncumuzun tedavisine, Kulüp Doktorumuz Doç. Dr. Burak Kunduracıoğlu tarafından başlandı. Öte yandan A2 Takımımızın Sakaryaspor ile oynadığı maçta görev alan Recep Niyaz ile Beykan Şimşek çalışmalara katılmadı.

Fenerbahçemiz, Kayserispor maçının hazırlıklarını 27 Nisan Cumartesi günü yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştirilecek çalışma saat 18.00’de başlayacak ve basına kapalı gerçekleştirilecek..