Kayserispor Maçi Hazirliklari Tamamlandi

10.04.2012

Kayserispor Maçi Hazirliklari Tamamlandi

Fenerbahçemiz, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde Kayserispor ile Ankara'da oynayacağı maçın hazırlıklarını, Can Bartu Tesisleri'nde bugün öğle saatlerinde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla tamamladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 11.00'de başlayan antrenman, 1 saat 20 dakika sürdü.  Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 4 grup halinde yapılan 5'e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Antrenman, taktiksel ve bireysel çalışmalarla noktalandı. Alex de Souza ve Özgür Çek, antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

Sezer Öztürk, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı olarak yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Dünkü antrenmanın ardından sol dizinde ağrı hisseden Emre Belözoğlu'nun bugün Universal Çamlıca Hastanesi'nde MR'ı çekildi. MR sonucuna göre diz kapağı kemiğinde ödem tespit edilen ve tedavisine başlanan Emre antrenmanda yer almadı.

Bu antrenmanla Kayserispor maçı hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçemiz, saat 17.00'de Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkacak özel bir uçakla Ankara'ya hareket edecek.