Kdç Karabükspor Maçi Hazirliklari Başladi

06.02.2012

Kdç Karabükspor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında,12 Şubat Pazar günü deplasmanda KDÇ Karabükspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 12.00’de başlayan antrenman 1 saat 20 dakika sürdü. Dünkü Beşiktaş maçının ilk on birinde oynayan oyuncularımız bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. 1’e 1 ve 2’ye 2 hücum-defans organizasyonlarının ardından, antrenman çift kale maçla noktalandı.

Sol kasığında zorlama tespit edilen Mehmet Topuz, sağ üst arka adalesinde yoğun ödem ve kısmı yırtık tespit edilen Gökhan Gönül ile sol kasık bölgesinde yoğum ödem ve kısmı yırtık tespit edilen Emre Belözoğlu antrenmanı çıkmadı. Bu oyuncularımızın tedavisine başlandı. Almanya’da ameliyat olan ve tedavisi süren Sezer Öztürk de antrenmanda yer almadı.

Profesyonel Futbol Takımımız 7 Şubat Salı gününü izinli olarak geçirdikten sonra KDÇ Karabükspor maçının hazırlıklarına 8 Şubat Çarşamba günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 17.00’de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına açık gerçekleştirilecek.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar