"kimsenin Fenerbahçeye Zarar Vermesine Göz Yumamam"

26.08.2012

"kimsenin Fenerbahçeye Zarar Vermesine Göz Yumamam"

Gaziantepspor ile oynadığımız karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Aziz Yıldırım, son günlerde takım içerisinde yaşanan gelişmeleri değerlendirerek, "İlginç bir şey yok. Tribünde organize şekilde olayların olduğunu gözlemledim. Her şey olabilir, ancak her olayın da bir çözümü vardır. Burası Fenerbahçe Spor Kulübü’dür. Kimsenin zarar vermeye çalışmasına göz yumamam." ifadelerini kullandı.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa bir takım açıklamalarda bulunan Başkanımız Aziz Yıldırım; " Bir takım sosyal mecralardan yönetime, hocasına yazılmaması gereken şeyler yazılmış Kimse Fenerbahçe’nin üzerinde değildir, Aziz Yıldırım dahil. Herkes gider, Fenerbahçe kalır. O şekilde tezahürat yapılınca sahanın içindeki oyuncular maça konsantre olamıyorlar. Alex’i kulübe çağırdım, konuşacağım kendisiyle." diyerek son günlerin merak edilen ’Alex’ konusu ile ilgili görüşlerini dile getirdi.

Başkanımız Aziz Yıldırım açıklamalarına şöyle devam etti: "Bazı muhalif diye gözüken, ancak tek amaçları zarar vermek olan insanlar var. Fenerbahçe için canımı veririm. Hepimiz Fenerbahçe’yiz. Herkes gider Fenerbahçe kalır. Ben 3 sene daha buradayım. Ben olduğum sürece de Aykut Kocaman ve ekibi kalacak."

Konuşmasına şu açıklamalarıyla devam eden Başkanımız Aziz Yıldırım, "Nifak tohumları sokmaya çalışanlar var. Kimse Fenerbahçe’den büyük değildir. Büyük Fenerbahçe’yi büyüteceğiz. Bugün gelen tüm bayanlara, çocuklara, gecenin bu saatine kadar bizi destekledikleri için teşekkür ediyorum. Şahsıma, kulübe, futbolculara verdikleri destekten dolayı herkese teşekkür ederiz" şeklinde bir açıklama yaparken, sözlerini Çarşamba günü Spartak Moskova ile oynayacağımız Şampiyonlar Ligi Play-Off rövanş müsabakası hakkında yaptığı konuşmasıyla noktaladı: "Fenerbahçe, büyüklüğünü Moskova maçında da gösterecektir. Gerisi teknik konulardır. Aykut Hocamız her şeyi açıklayacaktır. Bir daha da konuşmayacağım, herkese teşekkürler."