Kocaeli'de "hedef 1 Milyon Üye" Organizasyonu Gerçekleştirildi

09.06.2015

Kocaeli'de "hedef 1 Milyon Üye" Organizasyonu Gerçekleştirildi

Kulübümüzün dev projesi “Hedef 1 Milyon Üye” ile ilgili çalışmalar aralıksız sürüyor. Bugün de Kocaeli’de taraftarlarımızla bir araya gelen Yöneticilerden Metin Doğan, proje hakkında bilgiler verdi ve yeni üyelerimizin üyelik formlarını imzaladı. 
 

Kocaeli Fenerbahçeliler Derneği'nin gerçekleştirdiği organizasyona Yöneticilerden Metin Doğan, Dernekler Sorumlusu Murat Boyraz, Kocaeli Dernek Başkanı Dr. Abdülkadir Erbağcı, eski futbolcularımızdan Ogün Altıparmak, Abdullah Çevrim, taraftarlarımız ve yeni üyelerimiz katıldı. 
 

Açılış konuşmasını yapan Kocaeli Fenerbahçeliler Derneğimizin Başkanı Dr. Abdülkadir Erbağcı, ‘Hedef 1 Milyon Üye’ projesine katılan ve destekleyen herkese teşekkür ettiğini söyledi. Daha sonra kürsüye gelen yöneticilerden Metin Doğan ise ‘Hedef 1 Milyon Üye’ projesinin önemine vurgu yaptı ve proje hakkında bilgiler verdi. Metin Doğan, Kocaeli Fenerbahçeliler Derneğimizin Başkanı’na Profesyonel Futbol Takımımızın imzalı formasını hediye ederken, Dr. Abdülkadir Erbağcı ise Metin Doğan’a çeşitli hediyeler takdim etti. Yeni üyelerin formlarının imzalandığı gecede, kesilen pastanın ardından davetliler Fenerbahçe marşları eşliğinde gönüllerince eğlendiler.