Kocaman: "her Şeyin Yaşanabileceği 6 Maç Bizi Bekliyor"

07.04.2012

Kocaman: "her Şeyin Yaşanabileceği 6 Maç Bizi Bekliyor"

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, ligde normal sezonun geride kaldığını ve herkesin her şeyi yaşanabileceği 6 maçın kendilerini beklediklerini belirtti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan  Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, "Bu sezon acayip bir lig oynadık. Maç öncesi sıkıntılı bir durum vardı. Bizim kazanma mecburiyetimiz, Antalyaspor’un alacağı puana göre ligde kalma durumu vardı. Maçı değerlendirmek gerekirse;  Antalyaspor 1 puanın sezonu kurtaracağının bilinciyle ilk yarıda iyi kapandı. Anahtarı bulmamız kolay olmadı. Topu rakip sahaya kolay götürdük ama golü getirecek bölgelere giremedik. İkinci yarı bir şeyler değişecekti  ve öyle de oldu. Gol olunca Antalyaspor açıldı ve kazanma ihtiyacımızı karşıladık. Acayip ligin ilk bölümünü  bu şekilde bitirdik" dedi.

Aykut Kocaman Süper Final ile ilgili olarak ise şu açıklamalarda bulundu:

"Süper Final’de, Hem Galatasaray, hem Fenerbahçe, hem Trabzonspor hem de Beşiktaş için her şey olabilir. Her şeye gebe 6 maçlık periyot bizi bekliyor. Herkesin her şeyi yaşayabileceği bir 6 maça giriyoruz. Herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyorum"