Kocaman: "maçi İlk Yarida Bitirdik"

21.03.2012

Kocaman: "maçi İlk Yarida Bitirdik"

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, Samsunspor maçının  ilk yarısında, Karadeniz ekibi karşısında üstün bir oyun oynayarak sonuca ulaştıklarını belirtti.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında ilk olarak karşılaşmayı değerlendiren Kocaman, sonrasında ise Bursaspor maçının önemine dikkat çekti.

İlk yarıda çok iyi oynadıklarını ifade eden Aykut Kocaman, "Bu maçlar her zaman tek maç olmasından dolayı  sonucu süprize açık maçlar. Bu duygu ve düşünceler yoğundu kafamızda. Takımımız ilk yarıda skoru elde etti ve ilk yarıda maçı bitirdi. İkinci yarıda Bursaspor maçını da düşünerek, gücünün tamamını harcamak istemedi. İlk yarasında sahanın her tarafını iyi kullandı. Rakibinin direncini kırdı. Sonuç, beklediğimizden kolay oldu. Ana hedefimiz Bursaspor maçına odaklanmak. Biz Bursaspor ile karşılaşırken,  bir basamak üstümüzde yer alan Galatasaray ile bir basamak altımızda bulunan Trabzonspor aralarında karşılaşacaklar" dedi.

Galatasaray maçı sonrası kendisi ile ilgili yapılan eleştirilere yönelik soruya ise Kocaman, "Yapılan eleştirilerle ilgili konuya girmeyeceğim. Zaman her şeyin en doğrusunu gösterdi. Bundan sonra da gösterecek" yanıtını verdi.