Kocaman: "şampiyon Olmak İstiyoruz"

09.03.2012

Kocaman: "şampiyon Olmak İstiyoruz"

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, Ankaragücü karşısında elde edilen galibiyetin önemine dikkat çekti ve Galatasaray'ı ve sonrasındaki maçları da kazanarak şampiyonluğa uzanmak istediklerini ifade etti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Aykut Kocaman, "Ankaragücü çok eski bir kulüp. Gencecik çocuklar, çok koşuyorlar, çok mücadele ediyorlar. Oyunun ritmini yakalama şansını vermediler. Oyunun içine devamlı girmek istediler. Bu işimizi bir kat daha zorlaştırdı. Temel hedef 3 puan alıp dönmekti. Artık finale kaldık. Galatasaray maçını da 3 puanla kapayıp kalan maçlarda da maksimum puanı alarak şampiyon olmak istiyoruz" dedi.

Haftaya oynayacakları Galatasaray maçı ile ilgili Aykut Kocaman, "Galatasaray maçı her şeyden evvel bir şölen. Kendi sahanızda olduğu zaman daha farklı oluyor. Hem bütün futbolseverlere hem de rakibimiz Galatasaray'a kendi futbolumuzu göstereceğiz" diye konuştu.

Sözleşmesinin 3 yıl daha uzatılması ile ilgili soru üzerine Kocaman, "Sözleşme kulübün tercihi oldu. Benim bu konuda beklentim yok. Bence önemli değil süre. Amacı güven olayını ortaya çıkarmaktı. Minnettarım" şeklinde konuştu