Krasic: "çok Büyük Bir Kulübe Geldim"

03.08.2012

Krasic: "çok Büyük Bir Kulübe Geldim"

Fenerbahçemizin İtalya'nın Juventus takımından transfer ettiği ve 4 yıllığına renklerine bağladığı Sırp yıldız Milos Krasic İstanbul'a geldi. Havalimanında ilk açıklamasını yapan Krasic, "Çok iyi bildiğim, çok büyük bir kulübe geldim" dedi.

Milano'dan tarifeli bir uçakla yola çıkan Milos Krasic, bugün saat 14.30 sularında İstanbul Atatürk Havalimanı'na indi. Havalimanında Profesyonel Futbol Takımımız İdari Menajeri Hasan Çetinkaya, kalabalık bir taraftar gurubu ve medya mensupları tarafından karşılanan Krasic, yaptığı ilk açıklamada, geçmişte kendisi gibi Juventus'tan Fenerbahçe'ye transfer olan ve bir süre Fenerbahçe'de oynayan olan Sırp futbolcu Zoran Mirkovic ile İstanbul'a gelmeden önce kısa bir görüşme yaptığını söyledi. Halen Takımımızda oynayan Caner Erkin'i, birlikte oynadıkları CSKA Moskova'dan tanıdığını söyleyen Krasic, Caner'in çok iyi bir insan ve çok iyi bir oyuncu olduğunu ve şimdi yeniden onunla birlikte olacaklarını söyledi.

Havalimanı çıkışında medya mensuplarına kısa bir açıklama yapan Milos Krasic, "Çok mutluyum. Çok büyük bir kulübe geldim. Öncelikle çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum. Çok iyi tanıdığım ve bildiğim bir kulübe geldim. Hep birlikte en iyisini başarmak istiyoruz" dedi.

Taraftarlarımıza bol bol imza dağıtan ve onlarla hatıra fotoğrafı çektiren Krasic, taraftarlarımızın yoğun tezahürat ve sevgi gösterileri eşliğinde Atatürk Havalimanı'ndan ayrıldı ve Kulübe doğru yola çıktı.