Krasic: "daha Çok Çalişacağiz"

13.08.2012

Krasic: "daha Çok Çalişacağiz"

Karşılaşmada oyuna girdikten sonra çok heyecanlandığını belirten Krasic: "İlk defa böyle bir atmosferle karşı karşıya kaldım. Böyle bir atmosferde oynamak benim için çok heyecan vericiydi. Bundan sonra daha fazla çalışacağız" diye konuştu.

Maçın ardında yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Milos Krasic; "Benim ilk maçımdı ve sonuç istediğim gibi olmadı. İnanıyorum ki; maç güzel geçti ve gollü oldu. Taraftarlar iyi bir mücadele izlediler. Dilerdim ki, kazanan taraf biz olalım ama olmadı. Artık bu sonucu unutup önümüzdeki maçlara konsantre olmalıyız. Takımımız içi çok olumlu konuşabilirim. İyi mücadele ettik. Ama istediğimiz sonuçları almak istiyorsak, daha çok çalışmamız gerekiyor" dedi.

Fenerbahçemizin Şampiyonlar Ligi Play-off mücadelesinde 21 Ağustos’ta Spartak Moskova ile karşılaşacak olmasıyla ilgili de konuşan Krasic; "Spartak Moskova, çok iyi bir takım ve ama bizde güçlüyüz. İyi konsantre olursak ve daha disiplinli olursak Spartak Moskova karşısında başarılı olacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.