Kulübümüz Ve Teknik Direktörümüz Ersun Yanal Ödüllendirildiler

15.04.2014

Kulübümüz Ve Teknik Direktörümüz Ersun Yanal Ödüllendirildiler

Okan Üniversitesi tarafından geleneksel bir hale getirilen ve Türk sporuna katkı sağlayan isimlerin ödüllendirildiği törende öğrencilerin oylaması sonucunda Teknik Direktörümüz Ersun Yanal 'Yılın Teknik Adamı', Kulübümüz de 'Yılın Spor Kulübü' ödüllerine layık görüldü.


Okan Üniversitesi 2013 Spor Ödülleri Tuzla Kampüsü’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Organizasyona Asbaşkanımız Turhan Şahin, Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Futbol Takımımızın İdari Menajeri Hasan Çetinkaya’nın yanı sıra spor dünyasının önde gelen isimleri ile Okan Üniversitesi yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencileri katıldı.


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan ödül töreni daha sonra açılış konuşmalarıyla devam etti. Ardından 'Yılın Teknik Adamı' ödülüne layık görülen Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, alkışlar arasında sahneye davet edildi. Ersun Yanal ödülünü Okan Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Bekir Okan'ın elinden aldı. Ersun Yanal teşekkür konuşmasında "rekabetin olduğu yerde dostluk ve güzellikler olsun." dedi.


Fenerbahçeli milli sporcuların uluslararası alanlarda ve farklı branşlarda kazandığı başarılar adına verilen 'Yılın Spor Kulübü' ödülünü Asbaşkanımız Turhan Şahin, Okan Üniversitesi yöneticilerinden Ömer Okan'ın elinden aldı. Turhan Şahin de organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.