Kulübümüz Yönetiminde Değişiklik

18.09.2014

Kulübümüz Yönetiminde Değişiklik

"Bugün yapılan Olağan Yönetim Kurulu toplantımızda Kulübümüz Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ahmet Özokur, yönetim kurulumuzdaki görevinden  özel  nedenlerinden dolayı ayrılmak istediğini belirtmiştir.

 

Bu kararın kendisi ve Fenerbahçe Spor Kulübü adına daha etik bir davranış olacağını beyan etmiştir. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulumuzca  Sayın Ahmet Özokur’un talebi  görüşülmüş ve kabul edilmiştir.

 

Yönetim Kurulu toplantısına gelerek tüm yönetimle vedalaşan Sayın Ahmet Özokur’a  Fenerbahçe Spor Kulübü’ne ve Fenerbahçe Ülker Basketbol  Şubesi’ne katkıları için  teşekkür edilmiş ve hizmetlerinden dolayı kendisine bir  plaket  takdim edilmiştir. Sayın Özokur’a bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz.

 

Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanlarından Sayın Ömer Temelli, Sayın Ahmet Özokur’un ayrılması üzerine Fenerbahçe Erkek  Basketbol Şube sorumluluğuna yönetim kurulu kararıyla getirilmiştir. Sayın Ömer Temelli’ye yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Daha önce Fenerbahçe Spor  Kulübü Başkan Vekilliği görevinden istifa eden Sayın Abdullah Kiğılı’nın ayrılma kararı da yönetim kurulumuzca görüşülmüş ve kabul edilmiştir. Sayın Abdullah Kiğılı’ya da Fenerbahçe Spor Kulübü’ne ve Fenerium’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür  ederiz.  

 

Bu görev değişikliklerinin ardından Fenerbahçe Spor Kulübü yedek üyelerimizden Sayın Ünal Uzun ve Sayın Hakan Dinçay asil üyeliklere getirilmişlerdir.

 

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

 

Fenerbahçe Spor Kulübü"