Kulübümüzde Bayramlaşma Töreni

28.10.2012

Kulübümüzde Bayramlaşma Töreni

Kulübümüzün geleneksel bayramlaşma töreni, Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Yüksel Günay’ın ev sahipliği yaptığı törene; Yönetim Kurulu Üyelerimizden Şekip Mosturoğlu, Turan Şahin ve Ünal Uzun’un yanı sıra, şube kaptanlarımız, amatör şubelerimizden sporcu ve antrenörlerimiz, Yüksek Divan Kurulu ve Kongre üyelerimiz, çeşitli derneklerimizin temsilcileri ve kulüp personelimiz katıldı.

Kurban Bayramı’nın 4. gününde, 10.30 ve 13.00 saatleri arasında gerçekleştirilen törende Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Yüksel Günay ve yöneticilerimiz törene gelenlerle tek tek bayramlaştı. Tören, hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

Yüksel Günay: "Camia olarak bir aradayız"
Bayramlaşma törenine ev sahipliği yapan Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Yüksel Günay, FB TV’ye açıklamalarda bulundu.

Öncelikle İslam aleminin Kurban Bayramını, Türk milletinin de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlayarak sözlerine başlayan Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Yüksel Günay, şu ifadeleri kullandı:

"Geleneksel bayramlaşma törenimizi sporcularımız ve yöneticilerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Gayet mutluyuz. Her şey iyi gidiyor. En küçüğünden, en büyüğüne bütün sporcularımız burada. Kötü günümüz yok. İnşallah her şey bundan daha da güzel olur. Minik sporcularımız gelip el öpüyorlar, bu mutluluk verici. Tabi burada Başkanımızı da unutmamak gerekir. Teşekkür ediyoruz. İyi bir bayram olsun. Bütün camiamızın da bayramını kutlarım. Nice dertsiz, mutlu bayramlar dilerim."