Kulübümüzde Bayramlaşma Töreni

31.07.2014

Kulübümüzde Bayramlaşma Töreni

Kulübümüzün geleneksel bayramlaşma töreni, Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük’ün ev sahipliği yaptığı törene, Başkanımız Aziz Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyelerimizin yanı sıra, şube kaptanlarımız, amatör şubelerimizden sporcu ve antrenörlerimiz, Yüksek Divan Kurulu ve Kongre üyelerimiz, kulüp personelimiz ve taraftarlarımız da katıldı.
 
Ramazan Bayramı’nın 3. gününde gerçekleştirilen törende Başkanımız Aziz Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve amatör şube sporcularımız ile törene gelenlerle tek tek bayramlaştı. Tören, hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.
 
Başkanımız basın mensupları ile sohbet etti
Başkanımız Aziz Yıldırım, Bayramlaşma töreni sırasında basın mensupları ile de sohbet etti. Başkanımıza takımımız hakkında çıkan transfer haberlerinin sorulması üzerine Başkanımız Aziz Yıldırım, "Takımımızda hiçbir oyuncu için resmi bir teklif gelmedi. Huzurlu bir sezona girmeye çalışıyoruz. Sizlerin de buna saygı göstermesini bekliyoruz" diye konuştu. 
 
Vefa Küçük: "Bu benim Divan Kurulu Başkanı olarak ilk bayramım"
Öte yandan Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, bayramlaşma töreninde FBTV’ye açıklamalarda bulundu. Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, şunları söyledi: "Öncelikle bütün Fenerbahçelilerin ve Türkiye’nin bayramını kutluyorum. Bu benim Divan Kurulu Başkanı olarak ilk bayramım… Bu benim için onur ve gururdur. Biz Fenerbahçeliler bayramlarda sembolik olarak bir araya geliyoruz ama gerektiğinde 500 bin 1 milyon olarak da bir araya gelebiliyoruz. Fenerbahçeliliğin ayrı bir manzarasını yaşıyoruz."
 
Asbaşkanlarımızdan Turhan Şahin, ise FBTV’ye şu açıklamalarda bulundu: "Fenerbahçe camiası olarak geleneksel hale getirdiğimiz bayramlaşma törenini gerçekleştiriyoruz. Görüldüğü üzere burada yoğun bir bayramlaşma trafiği var. Tüm Fenerbahçelilerin ve İslam aleminin bayramını kutluyorum."