08.02.2013

Kulübümüzün Açiklamasi

Kulübümüzün bilet uygulamaları konusunda almış olduğu bir takım tasarruf ve tedbirlerin Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetimini ve Büyük Fenerbahçe taraftarını karşı karşıya getirme plan ve amaçları doğrultusunda kullanmak istendiğini hayretle ve ibretle takip etmekteyiz.

Bilinmelidir ki, kulübümüzün almış olduğu tüm bu tasarruf ve tedbirler, tamamen kombine kart ve bilet sahibi cefakar taraftarlarımızın haklarının korunması amacına yöneliktir. 

Bu tedbirlerin amacının müsabaka biletlerinin haksız rant sağlamaya yönelik, karaborsa uygulamalarının önüne geçmek ve maalesef Fenerbahçe karşıtı manipülasyonlara alet olan bazı kişilerce bilerek ve kasten yaratılan saha ve seyirci olayları sonucunda Fenerbahçe'nin ve taraftarının zarar görmesinin önüne geçmek olduğu kamuoyu tarafından bilinmelidir.

Sonuç olarak yalnızca kulübümüz ve taraftarımızın çıkarları için uygulamaya konan kontrollü bilet dağıtımı, herhangi biri ya da belirli kitleden kesinlikle bilet sakınma amacı gütmemekte, kimlik fotokopisiyle gelen hiçbir taraftarımız geri çevrilmemektedir. 

Kaldı ki unutulmaması gereken, Fenerbahçe'mizin maçlarını izleme ve takımımızın yanında olma hakkı sadece belirli bir grup veya zümrenin imtiyazı olmayıp, tüm Fenerbahçelilerin dokunulamaz nitelikte en doğal hakkıdır. 

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ