05.04.2015

Kulübümüzün Açiklamasi

ÇAYKUR RİZESPOR –FENERBAHÇE MÜSABAKASI SONRASINDA YAŞANAN OLAYLAR TÜM KAMUOYUNUN MALUMU OLUP, OLAYLARA İLİŞKİN HER TÜRLÜ BİLGİYE TARAFIMIZCA ULAŞILMASI SONRASI İŞ BU AÇIKLAMAYI YAPMAK ZORUNLULUĞU DOĞMUŞTUR.
 

ÖNCELİKLE BELİRTMEK İSTERİZ Kİ; BU ÜSTÜ ÖRTÜLECEK BASİT BİR TARAFTAR OLAYI DEĞİL, FENERBAHÇE’YE YÖNELİK ORGANİZE VE TASARLANMIŞ SİLAHLI SALDIRI VE SUİKAST GİRİŞİMİDİR.
 

TEMMUZ KUMPASINDAN  BU YANA BAZI ODAKLARCA KÖRÜKLENEN, KORUNAN VE HATTA ÖDÜLLENDİRİLEN FENERBAHÇE DÜŞMANLIĞININ GELDİĞİ SON AŞAMADIR.
 

ARTIK FUTBOLUN SONUNA GELİNMİŞ VE KAN DÖKÜLMÜŞTÜR. BU EYLEMİ YAPAN VE YAPTIRANLARIN BİRAN EVVEL BULUNARAK CEZALANDIRILMALARI FENERBAHÇE’NİN VAZGEÇİLMEZ HASSASİYETİ VE ÖNCELİĞİDİR.
 

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ OLARAK DÜŞÜNCEMİZ BU KARANLIK EYLEM AYDINLATILANA VE FENERBAHÇE KAMUOYU VİCDANI TATMİN EDİLENE KADAR LİGLERİN ERTELENMESİNİN KAÇINILMAZ OLDUĞUDUR.
 

TÜM FENERBAHÇE CAMİASINI İTİDALE DAVET ETMEKLE BERABER, BU KONUYLA İLGİLİ AYRINTILI VE KAPSAMLI KARAR VE AÇIKLAMALARIMIZI PAZARTESİ GÜNÜ YAPACAĞIMIZ OLAĞANÜSTÜ YÖNETİM KURULU TOPLANTI SONRASI KAMUOYUYLA PAYLAŞACAĞIMIZI DEKLARE EDERİZ.
 

BU HAİN VE ALÇAK SALDIRIDA YARALANAN OTOBÜS ŞÖFÖRÜMÜZ UFUK KIRAN BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM SPORCULARIMIZA, TEKNİK HEYETİMİZE, ÇALIŞANLARIMIZ İLE AİLELERİNE VE CAMİAMIZA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ.
 

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ