Kulübümüzün Su Tedarikçisi Pürsu Oldu I Ailemize Hoş Geldin Pürsu

29.09.2020

Kulübümüzün Su Tedarikçisi Pürsu Oldu I Ailemize Hoş Geldin Pürsu

Kulübümüz, Türkiye'nin en güvenilir doğal kaynaklarından hijyenik koşullarda el değmeden ürettiği suları tüketiciyle buluşturan Koç Topluluğu Şirketleri'nden Bal Kaynak Su A.Ş.'nin markası Pürsu ile su tedarikini sağlamak üzere anlaşma imzaladı.

Yapılan anlaşmayla Pürsu, 2020-2021 sezonunda Kulübümüzün su tedarikçisi oldu.

Kulübümüz ile Pürsu arasındaki imza töreni, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü'nde Genel Sekreterimiz Burak Kızılhan ve Pürsu markasının bağlı olduğu Bal Kaynak Su Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Tezel'in katılımlarıyla imzalandı. Törende Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sertaç Komsuoğlu da hazır bulundu.

“Eşsiz bir su” sloganıyla sunduğu her bir ürününü en taze şekilde teslim etmeyi amaçlayan Pürsu'ya ailemize hoş geldin diyor; yeni sezonun hem Pürsu hem de Kulübümüz için başarılarla taçlanmasını diliyoruz.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan; “Bugün, Kulübümüz ile Bal Kaynak Su A.Ş'nin markası Pürsu arasında imzalanacak “resmî su tedarikçisi” anlaşmamız için bir aradayız.

Bir takım oyunu olan sporda; başarı, her anlamda sinerji, birlik ve beraberliğin sonucu olarak geliyor.

Bu kıymetli markalardan biri olan Pürsü da takım arkadaşlarımızdan biri olduğu ve kendileriyle yollarımız kesiştiği için çok memnunuz.

9 branşta faaliyet gösteren ve Türkiye'nin en çok sporcu yetiştiren kulübü olarak, sporcularımızın antrenmanlarda veya müsabakalarda en çok kaybettiği ve en çok ihtiyaç duyduğu şey olan suyun 'en kalitelisini' tedarik etmekle, sporcularımıza her şeyin en iyisini sunmakla mükellefiz.

Bu nedenle de sporun önemine inanan bir marka olan, aynı zamanda mineral yapısıyla eşsiz su diye tanımlanan Pürsu ile iş birliğine gittik.

Sayın Gökhan Tezel nezdinde Bal Kaynak Su'ya, Pürsu'ya ve bu işbirliğinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum.

Anlaşmamızın, kulübümüz ve Pürsu için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Son olarak da geçmişte uzun yıllar boyunca Kulübümüzün su tedarikçisi olarak Fenerbahçemize destek olan Sırma Su'ya teşekkürlerimizi iletiyorum.” dedi.

Törende konuşan Bal Kaynak Su Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Tezel “Pürsu markamızla 2011 yılından bu yana hijyen koşulları çerçevesinde ve doğal kaynaklardan üreterek dengeli mineral yapısıyla ve yumuşak içimi ile öne çıkan suyumuzu tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Bugün imzaladığımız bu sponsorluk anlaşmasıyla yeni sezonda ülkemizin en büyük ve köklü spor kulüplerinden Fenerbahçe Spor Kulübü'nün su ihtiyacını karşılayacağız. Sağlıklı bir yaşam için sporun ve suyun önemine inanan bir marka olarak Fenerbahçe Spor Kulübü nezdinde spora ve sporcularımıza destek vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Pürsu hakkında:
Koç Topluluğu markası olan Pürsu, 2011 yılından bu yana 36 ilde 400'e yakın bayisiyle su sektöründe hizmet veriyor. Bal Kaynak Su İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Pürsu, ürünlerini Türkiye'nin en güvenilir doğal su kaynaklarından Uludağ ve Nazilli'de bulunan 2 farklı tesisinde üretmektedir.

Pürsu, güçlü dağıtım ağı, kaliteli servis anlayışı, sağlık ve hijyene verdiği önem sayesinde kısa sürede ambalajlı su sektörünün önde gelen markalarından biri olmayı başarmıştır. Pürsu, dengeli mineral yapısıyla vücudun eşsiz dengesini korumaya yardımcı olur.

Pürsu online sipariş: www.pursu.com.tr
Pürsu İletişim Hattı: 444 9787

Fotoğraflar: Atilla Sertbakan

Haber Görselleri