10.12.2012

Kupa Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Ziraat Türkiye Kupası 5. Turunda, 12 Aralık Çarşamba günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Göztepe ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün öğle saatlerinde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Dün akşamki Büyükşehir Belediye maçının on birinde başlayan oyuncularımız, rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 2 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından, yine dar alanda yapılan çift kale maçla antrenman noktalandı. Kaleci Antrenörümüz Murat Öztürk eşliğinde takımda ayrı çalışmalar yapan kalecilerimiz Mert Günok ve Serkan Kırıntılı, çift kalede görev aldı.

Fenerbahçemiz, Göztepe maçının hazırlıklarını, 11 Aralık Salı günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Saat 11.00’de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.