Kupa Maçi Hazirliklari Başladi

10.01.2012

Kupa Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur’unda, 12 Ocak Perşembe günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda, Konya Torku Şekerspor ile ile oynayacağı lig maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı basına kapalı antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 12.00’de başlayan antrenman, 1 saat 25 dakika sürdü. Gaziantepspor maçında oynayan oyuncularımız bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise, koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 2 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Dar alanda yapılan hücum ve defans organizasyonlarının ardından, yine dar alanda yapılan çift kale maçla antrenman noktalandı.

Dünkü maçta dişine darbe alan Mehmet Topuz, rejenerasyon çalışmasından sonra, Universal Hastaneler Grubu’na bağla Universal Çamlıca Hastanesi’nde diş hekimi muayenesinden geçti. Yine dünkü Gaziantepspor maçında sağ ayağına darbe alan ve sağ üst baldırında zorlama tespit edilen Gökhan Gönül ile bel ağrıları bulunan Semih Şentürk antrenmana çıkmadı. Bu oyuncularımızın tedavisine başlandı. Sezer Öztürk ve Selçuk Şahin, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Fenerbahçemiz, Konya Torku Şekerspor maçı hazırlıklarını, 11 Ocak Çarşamba günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Saat 17. 00’de başlayacak antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.