Kupa Şampiyonun Ellerinde

24.05.2011

Kupa Şampiyonun Ellerinde

Spor Toto Süper Lig 2010-2011 sezonu şampiyonu Fenerbahçemiz, müthiş bir törenle Şükrü Saracoğlu Stadı’nda TFF Başkanı Mahmut Özgener’den şampiyonluk kupasını teslim aldı.
2010-2011 Sezonunu dün oynanan maçlar sonrasında 82 puanla şampiyon tamamlayan Fenerbahçemizin şampiyonluk kutlamaları Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yapıldı.
Taraftarlar, kutlamaların başlamasına saatler kala Şükrü Saracoğlu Stadı tribünlerini doldurarak, şampiyonluk şarkıları söyleyip takımımızı beklediler.
Taraftarlarımız Profesyonel Futbol Takımımızı beklerken Kıraç ve Ziynet Sali’nin şarkıları ile coştu.
Ardından kazandıkları kupalarıyla sahaya çıkan amatör branşlardaki takımlarımız, sahada tur atarak, taraftarlarımızı selamladılar.
Şükrü Saracoğlu Stadı’nda düzenlenen kutlamada, üstü açık otobüsle stada gelen futbolcular ve teknik heyet tek tek anons edilerek, eski açık tribün önüne konulan sahneye davet edildi.
Futbolcuların ardından anons edilen Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, sahneye çıkarken taraftarlarımız büyük sevgi gösterilerinde bulundu.
Futbolcularımızın ardından yöneticilerimiz sahneye davet edilirken, taraftarlar Başkanımız Aziz Yıldırım’ı ayakta alkışladılar.
Futbolcularımızın, teknik heyetimizin ve yöneticilerimizin yerlerini almalarının ardından Türkiye Futbol Fedarasyonu Mahmut Özgener sahneye çıkarak, madalyaları taktı.
Mahmut Özgener daha sonra  2010/2011 Spor Toto Süper Lig şampiyonluk kupasını kaptanımız Alex de Souza’ya verdi. Alex, Volkan ve Emre’nin kupayı kaldırması ile çoşku doruğa ulaştı.
Futbolcularımızın sahnede kupayı kaldırması ile Şükrü Saracoğlu Stadı  ışık gösterileri, konfetiler ile havai fişekler ile bayram yerine döndü.
Futbolcularımız sahnede kupayı kaldırıp taraftarlarla birlikte tezahüratlar yaptıktan sonra, sahada şampiyonluk turu attılar. Futbolcular, şampiyonluk kupasıyla sahaya çıkarak, tribünleri selamladı.