"kupayi Başkanimiz Aziz Yildirim'a Götüreceğiz"

26.03.2012

"kupayi Başkanimiz Aziz Yildirim'a Götüreceğiz"

Fenerbahçe Universal Bayan Voleybol Takımımız oyuncuları, Bakü’de kazandıkları Şampiyonlar Ligi Kupası’nı, Başkanımız Aziz Yıldırım’a götüreceklerini ifade etti.

Şampiyonluk maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan oyuncularımızdan Eda Erdem, "Biz 3 senedir bu kupayı çok istiyorduk. Bu maçta her sayıda disiplinli ve istekli oynadık. Çok mutluyum. Bu kupayı başta Başkanımıza armağan ediyoruz. Fenerbahçemizin tarihine altın harflerle ismimizi yazdırdık. Bu taraftar her şeyi hak ediyor" dedi.

Kupayı hak ettiklerini söyleyen Seda Tokatlıoğlu ise, "Biz bunu şampiyonluğu hak ettik. Çok çalıştık. Bütün takımı kutluyorum. Kulübün tarihinde ilk kez bu kupayı havaya kaldıracağız. Taraftar bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Kupayı Başkanımız Aziz Yıldırm’a götüreceğiz" şeklinde konuştu.

Aynı günde 2 mutluluğu yaşadığını ifade eden Duygu Bal ise, "Çok mutluyum. Bugün benim doğum günüm. Bugün 2 büyük sevinci bir arada yaşıyorum. Bütün camiamla gurur duyuyorum . Çok iyi mücadele ettik" diye konuştu.