"kupayi Başkanimiza Armağan Ediyoruz"

09.10.2011

"kupayi Başkanimiza Armağan Ediyoruz"

Süper Kupa finalinde Arkas Spor’u 3-0 mağlup ederek, Süper Kupa’nın sahibi olan Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın oyuncuları, kupayı Başkanımız Aziz Yıldırım’a armağan ettiklerini söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan takım kaptanımız Arslan Ekşi, "Arkadaşlarımın hepsi çok iyi mücadele etti. Burdan Başkanımız Aziz Yıldırım’a bu kupayı armağan ediyoruz. Bütün Fenerbahçe camiasına hediye ediyoruz. Bu sezon bütün kupaları alacağız. Ve başkanımıza hediye edeceğiz" dedi.

Emre Batur ise, "Bu sene Fenerbahçe camiası için zor bir sezondu. Başkanımıza bu kupayı armağan ediyoruz. Ve bütün Fenerbahçe camiasına hediye ediyoruz. Güzel maç oldu. Rakip takımı da tebrik ediyorum. Bütün kupaları alacağız" diye konuştu.

Soner Mezgitçi de, "Kötü günler yaşadık. Bu sene özel bir şeyler yapacağız. Bu taraftara layık bir süper kupa yok ama, şu anda bu kupanın teselli olmasını istiyorum. İnşallah daha büyük kupalar getireceğiz. En Büyük Fenerbahçe!" ifadelerini kullandı.

Kemal Kayhan ise son olarak, "Kupayı ilk başta Başkanımıza armağan ediyorum. Zorlu bir süreçten geçtik. Fenerbahçe burada herkese büyüklüğünü göstermiş oldu. Fenerbahçe zor durumda da olsa hiçbir zaman yıkılmayacağını gösterdi" diye konuştu.