Kupayi Başkanimiza Armağan Ediyoruz

19.04.2012

Kupayi Başkanimiza Armağan Ediyoruz

Galatasaray Medical Park’ı final serisinde 3-1 yenerek üst üste 7, toplamda ise 10. şampiyonluğuna ulaşan Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın oyuncuları kupayı Başkanımız Aziz Yıldırım’a, yöneticilerimize ve taraftarlarımıza armağan ettiklerini söyledi. 

Maçın ardından FB TV mikrofonlarına konuşan oyuncularımızdan Nevriye Yılmaz, "Başkanımızın çok büyük emeği var bizlerin üstünde. Sürekli bize destek ve moral verdi.  Zor bir seri oldu. İstenmeyen olaylar da oldu ama şampiyonluğa ulaştık. Kupa camiamıza armağan olsun" dedi.

Birsel Vardarlı ise,"Gerçekten çok mutluyuz. Burada şampiyon olmak ayrı bir mutluluk. Kupayı Başkanmız, yöneticilerimiz ve taraftarlarımıza armağan ediyoruz" diye konuştu.

Esmeral Tunçluer de, "Gerçekten çok mutluyuz. Şimdi onun keyfini sürüyoruz. Kolay olmadı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Kübra Siyahdemir ise ilk senede ilk şampiyonluğunu her şeye rağmen kazandıklarını ifade etti.

Yabancı oyuncularımızdan Zane Tamane, Ivana Matovic, Cappie Pondexter ve Angel McCoughtry hak ederek şampiyonluğu kazandıklarını ifade ederek, çok mutlu olduklarını belirtti.