Kupayi Taraftarlarimiza Armağan Ediyoruz

10.10.2013

Kupayi Taraftarlarimiza Armağan Ediyoruz

Galatasaray’ı mağlup ederek, Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı havaya kaldıran oyuncularımız, kupayı taraftarlarımıza armağan ettiklerini söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluş mikrofonlarına konuşan Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın oyuncularının açıklamaları:

Emir Predlzic: “Sezona kupayla başlamak çok güzel”
“Bu maça hazırlanmak için çok zamanımız olmadı. Sadece 3 günümüz vardı ama 40 dakika boyunca tüm takım arkadaşlarımla çok iyi mücadele ederek kazanabileceğimizi gösterdik. Sezona kupayla başlamak çok güzel ve Samsun’daki seyirciler de çok iyiydi. Umarım bu destek bize İstanbul’da da devam eder."

Kenan Sipahi: “Lige de çok moralli başlayacağız”
“Bu kupa çok önemliydi, kazandık ve lige de çok moralli başlayacağız. Rakip Galatasaray Liv Hospital olunca biz de maça iki kat daha fazla motive olduk. Daha hazır değiliz ve iyi olmadığımız bir günde bizim için önemli bir galibiyet oldu. Antrenörümüz bize sürekli ne olursa olsun mücadele edin diyor. Bizim de istememiz ve savaşmamız gerekiyor. Bunu yaptığımız zaman da kenardan destek görüyoruz ve onunla güç kazanıyoruz.”

Luka Zoric: “Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık”
Bizim için önemli bir maçtı. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Kazandığımız için çok mutluyum. Ligdeki en büyük rakibimize karşı iyi bir galibiyet aldık."

Barış Ermiş: “Taraftarımıza da çok teşekkür ediyoruz”
“Önemli olan sezon başında moralli başlamaktı. Umarım tüm sezon bu kupaların devamı gelir. Bizi destekleyen taraftarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Samsun’daki atmosfer gerçekten çok güzeldi”