20.09.2014

Kürek Şubemiz 100. Yaşini Kutladi

Fenerbahçe Kürek Şubemiz, kayıkhanelerinin kuruluşunun 100. yılını Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde düzenlediği barbekü partisiyle kutladı.

 

Kürek Şubemizin kayıkhane bölümünde gerçekleşen barbekü partisine, Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım, Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Asbaşkanlardan Ömer Temelli, İsfandiyar Zülfikari, İlhan Ekşioğlu,Turhan Şahin, Yönetim Kurulu Üyelerinden Yalçın Haker, Selim Sapan, Mali İşler Koordinatörü Tamer Yelkovan, Yönetim Kurulu Danışmanı Vedat Olcay, Fenerbahçe Eğitim Kurumları Genel Müdürü Adnan Ersan, Voleybol Şubesi İdari Menajeri Abdullah Paşaoğlu, Bayan Basketbol Takımımızın Menajeri Didem Akın, şube kaptanları ve eski kürekçilerimiz ile sporcularımız katıldı.

 

Keyifli bir ortamda gerçekleştirilen kutlamada, davetlilerle yakından ilgilenen Kürek Şubemizin Kaptanı Çağlar Özdemir, ulusal başarıların yanında bu sezon elde edilen uluslar arası başarılara vurgu yaptı.

 

Türkiye Şampiyonu olan kürekçilerimiz ile Avrupa’da başarılı olan sporcularımızı tanıtan Çağlar Özdemir, hedeflerinin gelecek yıllarda elde edilen bu başarıların üstüne çıkmak olduğunu ifade etti.

 

Başkanımız Aziz Yıldırım da uluslar arası arenada başarı kazanan sporcularımızla fotoğraf çektirdi.