Kuyt: "hep Beraber Şampiyon Olalim"

25.10.2014

Kuyt: "hep Beraber Şampiyon Olalim"

Hollandalı yıldız oyuncu Dirk Kuyt, “Birlik olalım. Diğerlerinin bizim hakkımızda yorum yapmasına izin vermesinler. Hep beraber şampiyon olalım” dedi.


Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Hollandalı yıldız, “Çok zor bir geceydi. Rakip takım gerçekten çok iyi savunma yaptı. Ama biz iyi bir şekilde çalışıp savaşımızı sürdürdük. İkinci yarıda önemli bir gol attık. Bir şekilde daha sonra gol pozisyonu buldular ve golle sonuçlandırdılar. Siz de görebiliyorsunuz zor zamanlarda savaşmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.


Dirk Kuyt, “Taraftarların ne kadar fanatik olduğunu biliyorum. 3 yıldır Türkiye'deyim. Ben de bazen basını takip ediyorum, gazeteleri okuyorum. Ama bizim fanatik taraftarlarımıza bir şey söylüyorum. Her yazılana inanmayın. Hocamızla ve hocamızın ekibi hakkında söylemek istediğim... Gerçekten çok sıkı çalışıyorlar. Bu takımı başarıya ulaştırmak için çok çalışıyorlar. Tüm taraftarlarımızın desteğini hak ediyorlar. Çünkü bu adam takım için çalışıyor ve savaşıyor ve gerekirse takım için ölebilecek bir adam. Elbette taraftarlarımız her zaman en iyisini istiyor ve en iyisini hak ediyor. Taraftarlarımıza mesajım birlik olalım. Diğerlerinin bizim hakkımızda yorum yapmasına izin vermesinler. Hep beraber şampiyon olalım” şeklinde konuştu.