Kuyt, Sağlik Kontrolünden Geçti

21.06.2012

Kuyt, Sağlik Kontrolünden Geçti

Fenerbahçemizin Liverpool’dan transfer ettiği Hollandalı yıldız Dirk Kuyt,  İstanbul Göztepe Medical Park Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.

Kontrolde öncelikle kan değerleri alınan Dirk Kuyt cerrahi, dahiliye, ağız-diş, kulak-burun-boğaz ve göz muayenelerinden sonra efor testinden de geçti.

Sağlık kontrolününün ardından bir basın açıklaması yapan Medical Park Hastanesi’nden  Prof. Dr. Bahadır Dağdeviren, Kuyt’ın sağlık durumu gayet iyi olduğunu ve futbol oynamasına engel bir durumun söz konusu olmadığını söyledi. Dirk Kuyt da öncelikle kendisini çok sıcak bir şekilde karşılayan Medical Park Ailesi’ne teşekkür etti ve "Tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Tüm kontrollere yaptık. Son derece modern ve güzel bir hastane.Dünyanın bir çok yerinde sağlık kuruluşlarını gezdim. İçtenlikle söylüyorum ki gördüğüm en modern sağlık kuruluşlarından biri., Umarımı burayı sık gelmem ama gelirsem de biliyorum ki emin ellerdeyim" ifadelerini kullandı.

Kuyt, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda saat 13.00’te başlayacak imza töreniyle, kendisini Kulübümüze bağlayan sözleşmeye imza atacak. Taraftarlarımız, Kuyt’ın imza törenini,  Fenerium Alt Tribünü’nden izleyebilecek.