Lazio Maçi Hazirliklari Başladi

01.04.2013

Lazio Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final ilk karşılaşmasında, 4 Nisan Perşembe günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda, İtalya’nın Lazio takımı ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sakatlıkları nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalan oyuncularımız Mehmet Topal ve Salih Uçan, bu antrenmanın tamamında, takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde, saat 11.00’de başlayan antrenman 1 saat 30 dakika sürdü. Dünkü Akhisar maçının on birinde başlayan oyuncularımız rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 2 grup halinde yaptıkları 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından, yine dar alanda yapılan çift kale maçla antrenman noktalandı.

Emre Belözoğlu, sahada fakat takımdan ayrı olarak, özel program dahilinde yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Lazio maçı hazırlıkları, 2 Nisan Salı günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla devam edecek. Saat 18.00’de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.