Mahmut Uslu Kurayi Değerlendirdi

26.08.2016

Mahmut Uslu Kurayi Değerlendirdi

Kulübümüz Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, UEFA Avrupa Ligi A Grubu’nda eşleştiğimiz Manchester United (İngiltere), Feyenoord (Hollanda) ve Zorya Luhansk (Ukrayna) ile değerlendirmede bulundu.
 

Kura çekiminin ardından Fenerbahçe Televizyonuna canlı telefon bağlantısıyla açıklamalarda bulunan Mahmut Uslu şunları söyledi:
 

”Şampiyonlar Ligi’ne kalamadık ama Şampiyonlar Ligi gibi bir gruba katıldık. Burada zor grup, zayıf grup diye söyleyemeyiz. Onun için Türkiye’deki bütün maçları kazanacağız. Önemli olan ilk ikiye girebilmek. İnşallah başaracağız. Biliyorsunuz Şampiyonlar Ligi’nde 3 Temmuz öncesi ilk 8’lere giriyorduk ve çok önemli takım haline gelmiştik. Aykut Kocaman’ın döneminde Avrupa Ligi’nde ilk 4’e kaldık. Biraz şansımız olsaydı final oynayabilirdik. Buralara gidiyorsanız zaten zayıf takım yok. Grupların bazen böyle kuvvetli olması avantajlı olabiliyor. Geçen sene Braga çıkınca sevinmiştik ama elenmiştik. Bu işler belli olmuyor. Yeni antrenörümüz ve özellikle İstanbul’da taraftarlarımızla bu işi bitirmemiz lazım. “