Mahmut Uslu'nun Açiklamalari

11.12.2014

Mahmut Uslu'nun Açiklamalari

Kulübümüz Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu Yönetim Kurulu Toplantısı’nın ardından Fenerbahçe Televizyonu’na önemli açıklamalarda bulundu. “Hedef 1 Milyon Üye” Projesi ile ilgili yapılan çalışmalara değinen Mahmut Uslu, Fenerbahçe Üniversitesi’nin de müjdesini verdi.  Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu konuşmasında şu ifadeleri kullandı: 
 
 
Mahmut Uslu: “İnşallah önemli yerlere geleceğiz”
“Hedef 1 Milyon Üye Projesi ile ilgili toplandık. Önemli kararlar aldık. Bölgelere bütün yönetim kurulu üyeleri yayılıyor. Şu anda 35 tane kesinleşmiş şubemiz oldu. Ve bu şubelerle ilgili yönetimdeki arkadaşlar sorumluluklar alıyor. Artık tabiri caizse tekerlek dönmeye başladı. İnşallah çok kısa zamanda bu konularla ilgili kamuoyuna bilgiler vereceğiz. Bu vesile ile tekrar Fenerbahçelileri kulübe sahip çıkmaya davet ediyoruz. Çünkü yönetimden ve genel kuruldan böyle kararlar çıktı. Çok iyi şekilde ekonomik olarak da kendilerine tekrar getirisi olacak şekilde üyelik sistemini açmış vaziyetteyiz. Yılbaşına kadar da kredi kart ve diğer kart sistemlerini getirerek, inşallah önemli yerlere geleceğiz. Toplantının temel konuları da bunlardı. 
 

Mahmut Uslu: “Bir an evvel üniversite kuruluşunu da yapacağız”
Diğer bir konu da, çok zamandır beklediğimiz üniversite kurulması ile ilgili çalışmalar. Dün itibariyle, YÖK Başkanı Prof. Dr Yekta Saraç'a da bu vesileyle teşekkür ediyoruz. Çok olumlu geçti. Şu anda Fenerbahçelilere o müjdeyi verebiliriz. Eksik olan evrakların tamamlanması için bütün gerekli yazıları aldık. Eksikleri tamamlayarak bir an evvel üniversite kuruluşunu da yapacağız."