Mahmut Uslu: "şampiyonluk Bütün Fenerbahçelilere Kutlu Olsun"

13.06.2016

Mahmut Uslu: "şampiyonluk Bütün Fenerbahçelilere Kutlu Olsun"

Kulübümüz Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın şampiyonluğunu Fenerbahçe TV’ye yaptığı açıklamalarla değerlendirdi.
 

Başta Başkanımız olmak üzere yönetim kurulu, teknik ekip ve oyuncularımızı tebrik ettiğini söyleyen Uslu, “Şampiyonluk bütün Fenerbahçelilere kutlu olsun” dedi.
 

Mahmut Uslu, Fenerbahçe TV’ye yaptığı şampiyonluk değerlendirmesinde “Başta Başkanımız olmak üzere bütün yönetim kurulu üyelerimizi ve başta Zeljko Obradovic olmak üzere tüm teknik ekibi ve basketbolcularımızı kutluyorum. Bugün Fenerbahçelilerin bayramı. İnşallah diğer bütün branşlarımızda da futbolda da büyük şampiyonluklara devam edeceğiz. Çünkü artık geri dönüş yok. Basketbol şubesi kadınıyla erkeğiyle önemli bir yere geldi. İnşallah tüm şubelerde aynı şekilde devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 

Amatör branşlarda kombinelerin artamıs gerektiğine de vurgu yapan Mahmut Uslu, “Sağ olsun başta Ozan Balaban olmak üzere birçok arkadaş bu işle uğraşıyor. Özellikle amatör branşlarda kombinenin artması lazım. Herkesin kombine alması lazım ki özellikle basketbolla ilgili gelişmelere devam edelim. Dolayısıyla çalışma devam eder, kamuoyuna da belli zamanlarda bilgi veririz. Herkesi tebrik ederiz. Bütün Fenerbahçelilere kutlu olsun” diye konuştu.