Manisa'da 1 Milyon Üye Toplantisi

28.09.2014

Manisa'da 1 Milyon Üye Toplantisi

Akhisar Belediyespor -Fenerbahçe maçı için Manisa’ya giden Kulübümüzün Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu ile Yöneticiler Serdar Erkan ve Metin Doğan, Fenerbahçe Manisa Şubesi üyeleri ile bir araya geldi.

 

Fenerbahçemizin konakladığı otelde gerçekleştirilen toplantıda,  "Hedef 1 Milyon Üye Projesi" kapsamında  fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Projenin önemine dikkat Mahmut Uslu ve Fenerbahçe Manisa Şubesi Başkanı Halil Kumral çalışmaların devam ettiğini söyledi.

 

Toplantıyla ilgili olarak Mahmut Uslu, "Hem derneğin başkanı ve üyeleri, hem de Manisa’daki yeni kongre üyeleri ki yaklaşık 30’a yakın yeni kongre üyesi formlarını doldurmuş; onlarla bir sohbet toplantısı yaptık. Neyi amaçladığımızı, ne yapacağımızı; Fenerbahçe’nin, Ekim sonu veya ortası gibi açıklamalar yapıyoruz. Başkan bunu daha evvel başlattı. Yavaş yavaş bunu tüm illere, Fenerbahçelilerin derneklerinin ve kurulan şubelere ki; şu anda 20 küsur şube kuruldu, bunlara yavaş yavaş Başkan, bizler, Mithat Bey diğer arkadaşlar gidip hem onlara potansiyel kurucu üyelerle hem de beraberce neler yapabileceğimizi konuşuyoruz. Gayet iyi gidiyor. Biz, 1 milyon üyeyle ilgili ne yapmak istediklerimizi, onlar da bizden ne gibi beklentileri olduğunu karşılıklı konuşarak, sohbet ediyoruz. Gayet iyi geçtiğini tahmin ediyorum. Diğer şubelere de zaman içinde, hepsine gideceğiz. Önemli olan Fenerbahçe’nin kendi kongre üyeleriyle, tamamen Fenerbahçelilere, taraftarlarına açılması operasyonu bu. İnşallah da bunu başaracağız" diye konuştu.

 

Halil Kumlu ise, "Başkanımızın önderlik ettiği 1 milyon üye kampanyasıyla ilgili olarak biz de şube olarak çalışmalarımızı yapıyoruz. Manisa’daki dernek üyelerimizi bu konuda harekete geçirdik. Şu anda 25-26 kadar kongre üyemiz mevcuttalar. Diğer sosyal üyeyle de ilgili çalışmalarımız da devam ediyor" dedi.