Manisaspor Maçi Hazirliklari Başladi

17.09.2011

Manisaspor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 3. haftasında, 20 Eylül Salı günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Manisaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 11.00’de başlayan ve 1 saat 15 dakika süren basına kapalı antrenman boyunca, Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Gaziantepspor maçında ilk on birde görev alan oyuncularımız rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla sürdürdü. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından, antrenman yine dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı.

Mehmet Topuz’da yoğun ödem tespit edildi

Koşu ve 5’e 2’de takımla birlikte çalışan Emre Belözoğlu, daha sonra Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı çalışmalar yaptı. Dünkü Gaziantepspor maçında sağ üst ön adalesine darbe alan Mehmet Topuz’un MR’ı çekildi. Takım Doktorumuz Ertuğrul Karanlık, MR sonuçlarına göre darbe aldığı bölgede darbeye bağlı yoğun ödem tespit ettiği Mehmet Topuz’un tedavisine derhal başladı. Sakatlıkları süren Özer Hurmacı ve Orhan Şam, takımdan ayrı programlarla çalışırken; diğer sakat oyuncularımız Gökhan Gönül ve Serdar Kesimal ise antrenmana çıkmadı. Gökhan ve Serdar, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü.

Takımımız Manisaspor maçı hazırlıklarına, 18 Eylül Pazar günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 18.00’de başlayacak antrenman, basın mensuplarına açık tutulacak.