Masa Tenisi Bayan Takimimiz Ettu Cup'ta Finale Yükseldi

23.03.2013

Masa Tenisi Bayan Takimimiz Ettu Cup'ta Finale Yükseldi

ETTU Cup yarı final maçında Fotoprix Vic ile karşılaşan Masa Tenisi Bayan Takımımız İspanyol ekibini deplasmanda 3-1, İstanbul’da ise 3-0 yenerek adını finale yazdırdı.

Caferağa Spor Salonu’nda oynanan rövanş maçını, Genel Sekreterimiz Talat Yılmaz, Asbaşkanlarımızdan Tahir Perek ile Yönetim Kurulu Üyelerimizden Yasemin Merçil, Ünal Uzun, Yalçın Haker ve Hüseyin Topbaş da izledi.

Pavlovich, Fangfang Zhou ve Elizabet Samara’nın sahne aldığı maçta oyuncularımız rakipleri karşısında üstün oyun sergilerek, maçı 3-0 kazandı. İlk maçı ise deplasmanda 3-1 kazanan Takımımız, finale yükseldi.

Fenerbahçe Bayan Masa Tenisi Takımımızda Viktorija Pavlovich, Sara Ramirez'i 3-0, Fangfang Zhou, Matilda Ekholm'ü 3-0, Elizabeth Samara ise Zhipei Wang'ı 3-1 yendi.

Geçen sezonun ETTU CUP şampiyonu Fenerbahçe Bayan Masa Tenisi Takımımız, bu yılın finalinde Polonya temsilcisi Zamek Tarnobrzeg ile karşı karşıya gelecek. Takımımız, final serisinin ilk maçında Polonya temsilcisi ile 12-15 Nisan 2013 tarihleri arasında Caferağa Spor Salonu’nda, ikinci etabında ise 26-29 Nisan 2013 tarihleri arasında deplasmanda karşılaşacak.