Mehmet Topal Ve Joseph Yobo Takimla Birlikte Çalişti

01.11.2012

Mehmet Topal Ve Joseph Yobo Takimla Birlikte Çalişti

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 10. haftasında, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına, 1 günlük iznin ardından, Can Bartu Tesisleri’nde bugün öğle saatlerinde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla devam etti.

Mehmet Topal ve Joseph Yobo, antrenmanın tamamında, takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 11.00 başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman,  4 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarının ardından taktik ağırlıklı çift kale maçla noktalandı.

Oyuncularımız Raul Meireles, Mehmet Topuz ve Egemen Korkmaz, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde özel bir programla çalıştı.

Akhisar maçı hazırlıkları 3 Kasım Cuma günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla tamamlanacak. Saat 11.00’de başlayacak ve basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleştirilecek bu antrenmanın ardından Takımımız, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak özel bir uçakla önce İzmir’e, İzmir’den de karayoluyla Manisa’ya geçecek.