Mehmet Topuz: "biz Hepimiz Sonuna Kadar Buradayiz"

22.02.2012

Mehmet Topuz: "biz Hepimiz Sonuna Kadar Buradayiz"

Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncularından Mehmet Topuz, resmi internet sitemize açıklamalarda bulundu. Topuz, Fenerbahçe’den ayrılmak istediğine dair haberlerin yalan olduğunu söyledi.

Mehmet Topuz, resmi sitemize şu açıklamalarda bulundu: "Bugünkü gazetelerde hakkımda gerçekle yakından uzaktan ilgisi olmayan haberler yer almaktadır. Fenerbahçe’de misyonumu tamamladığım ve sezon sonu ayrılmak istediğim yönündeki iddiaları içeren bu haberleri ve bu haberleri yapanları şiddetle kınıyorum. 

Bırakıp bir yere gitmek şöyle dursun, biz bu sezon tüm takım olarak, tüm Fenerbahçe camiası olarak bambaşka bir mücadele veriyoruz. Hiç ama hiç hak etmediğimiz bir sürecin mağduru olmuş durumdayız. Büyüklerimiz hukuki anlamda gerekeni yapıyorlar.

Biz de futbolcular olarak sahada elimizden geleni ortaya koyarak, sezon sonunda tıpkı geçen sezon olduğu gibi şampiyon olmak istiyoruz. Hocalarımızdan, kaptanlarımızdan 16-17 yaşındaki genç futbolcularımıza kadar herkes bu amacın etrafında bir araya gelmiş durumda. Burada hedeflerimiz var. Avrupa’da kendimiz göstermek istiyoruz. 

Zor günde takımımızın arkasında duran milyonlarca taraftarımıza verecek daha çok şeyimiz var. O yüzden; biz hepimiz sonuna kadar buradayız, bir yere gitmiyoruz, kimse heveslenmesin. Ben ayrıca futbol kariyerimde hiçbir zaman parayı dert eden, maddiyatı düşünen bir futbolcu olmadım. Fenerbahçe beni istediği sürece de bu şerefli formayı giymek istiyorum. Taraftarımız zor günlerimizde bizleri daha da yıpratmayı amaçlayan bu haberleri dikkate almamasını rica ediyorum."