Mehmet Topuz Ve Gökhan Gönül Takimla Çalişmalara Başladi

28.09.2011

Mehmet Topuz Ve Gökhan Gönül Takimla Çalişmalara Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 5. haftasında, 1 Ekim Cumartesi günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Sakatlıkları nedeniyle bir süredir takımdan ayrı çalışan Mehmet Topuz ve Gökhan Gönül ile izinden dönen Joseph Yobo takımla birlikte çalıştı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 35 dakika süren antrenman, basına açık gerçekleştirildi.  Antrenman boyunca, Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 2 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Ardından pas organizasyonları çalışan oyuncularımız antrenmanı dar alanda yaptıkları çift kale maçla tamamladı.

Tedavi süreçleri devam eden Emre Belözoğlu ile Serdar Kesimal, bireysel oyuncu antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde sahada yürüyüş ve koşu çalışması yaptılar. Uğur Boral ile Selçuk Şahin’in tedavi ve çalışmalarına tesislerimizde devam edilirken, Almanya’da sol omzundan ameliyat olan Serkan Kırıntılı’nın ise tedavisine tesislerimizde sağlık ekibimiz tarafından devam ediliyor.

Takımımız hazırlıklarını, 29 Eylül Perşembe günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Saat 18.00’de başlayacak antrenmanın ilk yarım saati basın mensuplarına açık gerçekleştirilecek.