14.09.2012

Meireles Antrenmanda

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında, 16 Eylül Pazar günü saat 20.30’da Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Mersin İdman Yurdu ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, Can Bartu Tesisleri’nde bugün akşam saatlerinde yaptığı ve basına açık gerçekleştirilen antrenmanla sürdürdü.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 18.00’de başladı ve 1 saat 20 dakika sürdü.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, dar alanda yapılan pas organizasyonlarıyla devam etti. Ardından 6 minyatür kaleden oluşan maçla devam eden antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı.

Öte yandan Fenerbahçemizin yeni transferi Portekizli orta saha oyuncusu Raul Meireles, İstanbul’a geldikten sonra ayağının tozuyla antrenmana çıktı. Meireles, antrenman başladıktan 20 dakika sonra sahaya çıktı. Antrenmanın ilk bölümünde yer almayan yeni transferimiz Raul Meireles, bir süre takımdan ayrı Antrenör Turgay Altay ile önce koşu ve koordinasyon çalışması yaptı ve daha sonra takımla birlikte çalışmaya katıldı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, Meireles’i takıma tanıştırdıktan sonra "Aramıza yeni bir arkadaşımız katıldı. Bundan sonra bizimle beraber olacak. Zaten kendisini tanıyorsunuz. Hem kendisine hem de Fenerbahçe ailesi için başarılı bir sezon diliyorum" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçemiz, Mersin İdman Yurdu maçı hazırlıklarını, 14 Eylül Cuma günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Saat 18.00’de başlayacak antrenman, basına kapalı gerçekleştirilecek.