Meireles: "hedefimiz 4. Yildiz"

26.07.2014

Meireles: "hedefimiz 4. Yildiz"

Portekizli yıldız oyuncu  Raul Meireles, güzel bir ortamda çalışmaların iyi şekilde devam ettiğini belirtirken, sezon sonunda 4. yıldızı takmak istediklerini söyledi.

 

Yeni sezon hazırlıklarını Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri'nde sürdüren Profesyonel Futbol Takımımızda Raul Meireles, FB TV mikrofonlarına konuştu.

 

Öncelikle yeni sezon formalarını çok beğendiğini belirten Raul Meireles, "Formaları çok beğendim. 3'ü de çok güzel. Bu 3 formayla sahaya çıkacağımız için çok mutluyum. Fenerbahçe'ye de böyle güzel formalar yakışır" dedi.Diego Ribas'la ilgili soruya Portekizli yıldız, "Diego ile daha önce Porto'da 2 yıl beraber oynadık. Futbolculuğunu zaten herkes biliyor, insan olarak da çok düzgün birisi. Tekrar onunla birlikte aynı takımda olmaktan dolayı mutluyum" yanıtını verdi.


Kampta her şeyin yolunda gittiğini ve çalışmaların en iyi şekilde devam ettiğini belirten Raul Meireles, tatil döneminde de kendini hazır tuttuğunu ifade etti.


Gelecek sezon içinse Portekizli yıldız oyuncu, "Hedefimiz ligi en üst seviyede tamamlayıp, 4. yıldızı takmak" diyerek sözlerini noktaladı.