Meireles: "şu An İçin Eşit Şansa Sahibiz"

21.09.2012

Meireles: "şu An İçin Eşit Şansa Sahibiz"

Oyuncumuz Raul Meireles, kendi evimizde oynadığımız Marsilya karşılaşmasında oyuna hakim olduğumuzu belirterek, "65 dakika boyunca iyi bir oyun ortaya koyduk ve kazanmayı hak ettiğimizi düşünüyorum. Grubumuzda oynanan diğer maçlar da beraberlikle bitti ve şansımız eşit" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Meireles; "Bu akşam zorlu bir maça çıktık. Maçın geneli için şunu söylemek isterim; büyük bir bölümünde oyuna ağırlığımızı koyduk. Ben Avrupa arenalarında oynanılan ilk maçlara her zaman galibiyet alarak, iyi bir başlangıç yapmayı isteyen biriyim. Benim arzum galibiyetle başlamak idi ama üzgünüm" açıklamalarını yaptı.

Fenerbahçemizin, UEFA Avrupa Ligi C grubundaki şansını da değerlendiren Raul Meireles; "Grubumuzda bu akşam oynanan diğer maçında da eşitlik var. Herkesin puanları eşit. Kazanıp avantaj sağlamak isterdik. Genele bakıldığında kaybedilen bir şey yok ve şanslar eşit. Önümüzdeki maçlara bakacağız" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe’ye geldiği andan itibaren takım içinde ve dışında herkesin kendisini en iyi şekilde karşıladığının da altını çizen Portekizli yıldız; "Geldiğim andan beri takım içinde ve dışında en iyi şekilde karşılanıyorum. Benim hakkındaki düşünceler pozitif. Takım arkadaşlarım da beni en iyi şekilde ağırlıyor ve en iyisini yapıyorlar. Daha iyisini yapma için mücadele edeceğiz" ifadelerini kullandı.