Mert Günok Sağlik Kontrolünden Geçti

07.07.2014

Mert Günok Sağlik Kontrolünden Geçti

Yeni sezon hazırlıklarına 14 Temmuz'da başlayacak olan 2013-14 sezonu Şampiyonu Fenerbahçemizde, sağlık kontrolleri başladı.


İlk olarak Kalecimiz Mert Günok sağlık kontrolünden geçen oyuncumuz oldu. Göztepe Medical Park Hastanesi'nde bir dizi sağlık kontrolünden geçen oyuncumuzun öncelikle kan değerlerine bakıldı. Ardından EKG ve Efor testinden geçen Kalecimiz, daha sonra Göz, Kulak Burun Boğaz ve Genel Cerrahi muayenelerinden geçti.


Kalecimiz Mert Günok, sağlık kontrolünün ardından yaptığı açıklamada; iyi bir sezonu geride bıraktıklarını belirterek, 14 Temmuz’da başlayacak olan kamp dönemiyle yeni sezona hazırlanacaklarını söyledi. Günok, oynanacak hazırlık maçlarıyla da iyi bir kamp dönemi geçireceklerini söyleyerek, sezona hazır hale geleceklerini dile getirdi. Son olarak Dünya Kupası’nı da değerlendiren Mert Günok, Fenerbahçemizin Hollandalı oyuncusu Dirk Kuyt’a da Hollanda forması altında başarı dileklerini iletti.


Takım Doktorumuz Burak Kunduracıoğlu ise, sağlık kontrolleriyle yeni sezona başladıklarını ve iyi bir hazırlık dönemi geçireceklerini söyledi. Dr. Burak Kunduracıoğlu, sözlerini sağlık kontrollerinin içeriğinden de bahsederek tamamladı.


Futbolcularımızdan Alper Potuk,  8 Haziran Salı günü saat 10.00'da Göztepe Medical Park Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçecek.