Miroslav Stoch: "antalya Kampi Bizim İçin Önemli Bir Süreç"

05.01.2013

Miroslav Stoch: "antalya Kampi Bizim İçin Önemli Bir Süreç"

Oyuncumuz Miroslav Stoch, Antalya’da gerçekleştirilen kampın takım üzerinde etkili olduğunu belirterek, "Hazırlıklarımız iyi bir şekilde devam ediyor. Kamp programımız yoğun bir şekilde sürüyor. Bir an önce ikinci yarıya ve tüm branşlarda en hazır şekilde olmamız gerekiyor" dedi.

Fenerbahçemizin Slovak yıldızı Miroslav Stoch, son 3 isim arasında yer aldığı FIFA Puskas Ödülü ve Antalya’da devam eden ikinci yarı hazırlıklarını, Fenerbahçe Televizyonu’na değerlendirdi.

"Fenerbahçe forması altında önemli bir başarı"
İlk olarak aday gösterildiği FIFA Puskas Ödülü’ne ilişkin bir açıklama yapan Stoch, "Öncelikle çok mutluyum. Benim için kariyerimde çok önemli bir başarı. Fenerbahçe forması altında attığım bir goldü. Zürih’e gideceğim. Oylama da devam ediyor. Futbolun büyük isimleriyle, büyük futbol adamlarıyla ve futbolcularla bir araya geleceğim. Bu da ayrıca heyecan verici" diye konuştu.

"Fenerbahçe taraftarına teşekkürler"
Fenerbahçe taraftarının bu süreçteki desteğine de değinen Miroslav Stoch, "Şunu belirtmek isterim; şimdiye kadar aldığım tüm oylar ve bundan sonra alacağım oyların büyük bir bölümü Fenerbahçe taraftarından geldi ve gelmeye de devam edecektir. Bu nedenle onlara bütün kalbimle teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

"Hazırlıklarımız iyi bir şekilde devam ediyor"
İkinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Takımımızın, içinde bulunduğu havayı da değerlendiren yıldız oyuncu, "Hazırlıklarımız iyi bir şekilde devam ediyor. Kamp programımız yoğun bir şekilde sürüyor. Yaklaşık 10 gün içinde bir maç oynayacağız ve ondan sonraki süreçte kupa ve lig maçlarımız devam edecek. Önemli bir maraton bizi bekliyor. Çok çalışmamız gerekiyor ve takım olarak bunun farkındayız. İyi bir başlangıç yaptık. Yineliyorum; iyi çalışmamız lazım. Bir an önce ikinci yarıya ve tüm branşlarda en hazır şekilde olmamız gerekiyor. Ligde 4.sıradayız ve bu Fenerbahçe için iyi değil. Ligin ilk yarısının Fenerbahçe’nin standartlarının altında bitirdik. Bu nedenle arayı kapatmak için var gücümüzle çalışıyoruz" açıklamasında bulundu.

"3 Kulvarda da iddialıyız"
Takımımızın 3 kulvarda da(UEFA Avrupa Ligi, Süper Lig ve Türkiye Kupası) mücadele ettiğini belirten Stoch, "İlk yarıda olduğu gibi yoğun bir maç programımız var. 3 kulvarda da mücadele ediyoruz. Aynen yolumuza devam edeceğiz. Bu nedenle çok çalışmamız gerekiyor. Hedeflerimize ulaşmamız için yoğun çalışmalıyız. Buradaki hazırlık kampımızda da bunu yapıyoruz" şeklinde konuştu.