Miroslav Stoch: "gerekeni Yapacağiz"

03.04.2013

Miroslav Stoch: "gerekeni Yapacağiz"

Slovak oyuncumuz Miroslav Stoch, Lazio maçına iyi hazırlandıklarını belirterek, gerekeni yapacaklarını söyledi. Taraftara da seslenen Stoch, herkesin daha dikkatli olması gerektiğini belirtti.

FB TV’ye açıklamalarda bulunan Miroslav Stoch, çeyrek finale yükselen her takımın iyi bir ekip olduğunun altını çizerek, “Avrupa UEFA Ligi’nde çeyrek finale yükselen her takım iyi. Lazio’da bunlardan bir tanesi. İtalya’nın güçlü ekiplerinden. İyi hazırlandık, gerekeni yapacağız” dedi.

İtalyan ekibi karşısında çok dikkatli olmaları gerektiğini belirten Slovak yıldız, “Takım olarak iyi mücadele etmeliyiz ve yardımlaşmalıyız. İlk maçta sahamızda gol yememek gerekiyor ve daha fazla gol atmalıyız. Şu ana kadar iyi geldik, bundan sonrası içinde iddiamız var” diye konuştu.

Taraftara da seslenen Stoch, “Bizim için zor geçen 2 seyircisiz maçın ardından en sonunda taraftarımızla kavuşuyoruz. UEFA ile ilgili malum durum ortada. Herkes birbirine çok dikkat etsin. Gözler üzerimizde. Biz el ele, taraftarın da muhteşem desteği ile bu zor günleri aşarız” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Nijeryalı oyuncumuz Joseph Yobo da , Lazio karşısında tarihi bir maça çıkacaklarını belirterek, avantajlı bir skorla İtalya’ya gitmek istediklerini ifade etti.

Lazio maçı öncesi FB TV’ye açıklamalarda bulunan Joseph Yobo, “Gerçekten camiamız ve bizim için tarihi bir maç. Çalışmalarımız devam ediyor. Büyük bir heyecanla maçı bekliyoruz” dedi.

İlk maçta gol yemeden elde edilecek galibiyetin çok önemli olduğuna vurgu yapan Yobo, “Lazio iyi ve güçlü bir takım. Rakibimize saygı duyuyoruz. Çeyrek finale yükselen her takımda iyi oyuncular var.Biz de çok iyi oyuncular var. Her maça olduğu gibi bu karşılaşmaya da konsantre olarak hazırlanıyoruz”  ifadelerini kullandı.


Taraftarın önemi dikkat çeken Nijeryalı oyuncu, “Taraftarımız olmadan hedeflerimize ulaşmamız kolay değil. 2 maçta seyircisiz oynadık ve bunun acısını çektik, şimdi onlara kavuşuyoruz. O büyük gücü sahaya yansıtabilirsek, ilk maçtan avantajlı skorla döneceğimizi düşünüyorum. Taraftarlar dikkatli olsun. Avrupa’daki durumumuz malum. Yüzde yüz destekle taraftarımızı yanımızda göreceğimizden eminiz” diye konuştu.