Mirsad Türkcan Jubile Maçi Bilgilendirme

05.09.2012

Mirsad Türkcan Jubile Maçi Bilgilendirme

Senelerdir formamızı gururla taşıyan örnek sporcularımızdan Mirsad Türkcan 19 yıllık basketbol kariyerine son noktayı koyuyor.  16 Eylül 2012 Pazar günü Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’da Fenerbahçe Ülker – CSKA Moskova ile oynanacak, tüm geliri Novi Pazar'da yarım kalan zihinsel ve bedensel engelliler hastanesi'ne bağışlanacak olan  jübile maçıyla basketbola veda ediyor.


Fenerbahçe aşkının ne kadar büyük olduğunu her fırsatta dile getiren, adı Fenerbahçemizle özdeşleşen, sakatlığını hiçe sayıp takımını asla yalnız bırakmayan tutkulu bir Fenerbahçeli olan Mirsad Türkcan 2006 yılından bugüne giydiği 6 numaralı formasıyla son kez sahaya çıkıyor. Mirsad Türkcan’ın bu zamana kadar olan ilklerinin arasına jübile maçında “forması emekli edilen ilk Türk Basketbolcu” ünvanı da eklenecek. 6 numaralı forması jübile maçından sonra salona asılarak, bundan sonra basketbol takımında 6 numaralı forma hiç giyilmeyecek…

Fenerbahçemizin unutulmaz sporcuları arasına giren Mirsad Türkcan’ın "yeteneğini", "hırsını","azmini" ve "Fenerbahçe aşkını" son bir kez alkışlamak üzere 16 Eylül 2012 tarihinde Fenerbahçe Ülker Sports Arena da buluşuyoruz.

Bu tarihi ana tanıklık etmek ve  Jübile maçına bilet tedarik etmek isteyen üyelerimizin Dernek Merkezimizle temas kurmalarını rica ediyoruz.

Bize bu zamana kadar yaşattığın tüm başarılar için teşekkürler Mirsad…

Saygılarımızla,
1907 Fenerbahçe Derneği

-------------------------------------------------------------------------

Tarih: 16 Eylül 2012 Pazar

Saat: 19:00

Bilet Fiyatları: 10 TL - 20 TL ve 30 TL