Mirsad Türkcan Salonlara Veda Etti

16.09.2012

Mirsad Türkcan Salonlara Veda Etti

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın başarılı oyuncusu Mirsad Türkcan, Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sport’s Arena’da, CSKA Moskova ile oynanan karşılaşmada attığı 3 sayılık basket atışıyla aktif spor yaşamını noktaladı.

Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sport’s Arena’da organize edilen jübile maçına Başkanımız Aziz Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Özsoy, eski yöneticilerimizden Nihat Özdemir, Murat Özaydınlı ile Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel ve taraftarlar katıldı.

Mirsad Türkcan’ın 20 yıllık spor yaşamından kesitlerin sunulduğu özel bir barkovizyon gösterimi öncesinde özel olarak hediye ve plaketler takdim edildi. Karşılaşma öncesi; Başkanımız Aziz Yıldırım, eski yöneticilerimizden Nihat Özdemir konuşmalarını yaparak, Mirsad Türkcan’a basketbol sporuna verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

CSKA Moskova karşılaşmasında attığı 3 sayılık basket ile faal spor yaşantısını noktalayan Mirsad Türkcan, ardından FB TV’ye yaptığı açıklamalarda duygularını; "Aslında taraftara teşekkür etmek isterim her zaman arkamda oldu. Başta Başkanımız ve yöneticilerimiz olmak üzere herkese teşekkür ederim. Bu taraftar her şeyi hak ediyor" şeklinde özetledi.